Zagi Bruce Yapımı 2020

Zagi Bruce Yapımı

Model Tayyare yapımı. Modelcilik mevzusunda bir oldukca plan,video, araç-gereç eğitim mevzularını sitemizi takip ederek edinebilirsiniz. Zagi Bruce  yapımı zagimizin adı. Bu zagimiz (uçan kanadımızın) hakkında açıklamaları ve videoları bu kısımdan inceleyebilirsiniz.

Yeni olarak bu kanadı görenlerin  ilk sorusunu derhal aydınlatalım çokta güzel uçuyor hatta bu modelin fanları,grupları ve hastaları var.

Adem beyle uğraşarak  beraber yaptığımız zagimiz efsaneleşmişleşmeye başladı.

RC olarak bir sürü tayyare yaptım fakat hiçbiri bu uçan kanadın tadını vermiyor. Modellerimizi yaparken aklımız gelenleri denemeye çalışıyoruz. Her modelde yeni şeyler öğreniyorum. Değişik tasarımlar eklemeler hayata geçirmeye çalışıyorum.

Zagi Bruce Model boyu 115 santimetre Orta kısmı  eklemeli olan ise 120-125 civarı. 26-28 dansite civarı yaptığımız modellerimiz hakkaten oldukca sağlam. Uzun süredir uçmalarına rağmen daha asla rafa kaldırdığım olmadı. Modellerin gelişimini buradan paylaşmaya devam edeceğim.

Pillere dikkat edecek olursanız mümkün oldukça burundan uzaklaştırmaya çalışıyorum.

En çık bulunan 2200 lük pillerle uçurmaya çalışıyorum. Daha ilkin siteme eklediğim zagi tasarımları kısmını inceleyerek dünyada meydana getirilen zagileri inceleyebilirsiniz. Kısa sürede değişik modellerle  karşınıza çıkacağız.

Yapımı uçurulması denge noktası şeklinde bilgileri zagi yapımı kısmında bulabilirsiniz. Bu kadar zamanım yok diyorsanız sitemizle iletişime geçebilirsiniz. Yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Zagi Bruce Yapımı 2020

Zagi Bruce Yapımı 2020

Zagi Bruce Yapımı 2020

Zagi Bruce nedir,iyi mi alınır 2020 2021 ,satın,nereden alınır,en ucuz zagi,uçan kanat, zagi satış,fiyatı,özellikleri,zagi akrobasi,fpv,hız zagisi,video zagisi,Zagi Bruce satın al nereden alırım iyi mi uçuyor uçuş videosu.

Yorum yapın