Ücretsiz Makale Siteleri

Ücretsiz Makale Siteleri

Parasız Yazı Siteleri, Parasız İçerik Sağlayıcı Siteler Var mı ? Bir oldukça web master kimi zaman yazı yazmaktan sıkılır. Yazı, yazı ve haber içinde ne olduğu üretmek kolay iş değildir. Bilgilerini makaleye dökmek yada internetten(Blog, haber, Sitesi, ) derleyerek yazmak gerekir.

Hangi mevzuda olursa olsun yazı üretmek kolay iş değildir. Ben Örneksiz yazı üretmek için kendi hayatımda başıma gelenleri ve etrafımdaki insanların başından geçmiş somut detayları biriktirerek yazıyorum. 2. yöntemim aklıma gelen yada TV, internette gördüğüm bir mevzu üstüne araştırma yapıyorum. Mevzu hakkında yazı, yazı, haber, video ve yabancı kaynaklardan topladığım detayları derleyip siteme ücretsiz bir şekilde ekliyorum.

Ücretsiz Makale Siteleri
Parasız Yazı Siteleri

Bu mevzular hakkında topladığım bilgiler doğrultusun da video çekebilirsem youtube kanalıma videoyu atarak siteme bağlantı veriyorum.

Son örnek olarak Türkiye deki Mevsimsel ve tarımsak kuraklık üstüne baraj doluluk oranları içerikli bir web site açtım. Bu siteye kendi araştırdıklarımı ve internetten, iski, izsu, azsu benzer biçimde belediye kaynaklarında içerik üretiyorum.

Parasız Yazı Siteleri

Sitenizin içeriğine uygun parasız %100 örneksiz ve anlamlı içerik yazı elde eden site yoktur.

Gelelim Yabancı yada Türkçe Parasız Yazı Siteleri Var mı ?

Parasız Örneksiz ve muntazam yazı elde eden site yoktur. Fakat Sizlere bir kaç öneride bulunacağım. Daha kolay içerik üretmiş olacaksınız.

1-Bildiğiniz mevzularda Makaleler yazın. Muhasebecisiniz muhasebe mevzusunda. Tıp Talebesi iseniz Tıp hakkında makaleler ve bilgiler yazabilirsiniz.

2-İlginiz doğrultusunda site açıp bilgilerinizi bu siteye aktarın. Örnek: Model Tayyare, STEM Robotik kodlama benzer biçimde.

3-İnternetten ve videolardan araştırdığınız mevzularda yazı yazın.

4-Otomatik içerik üreten programlar var. Siteniz wordpress ise wp automatic post eklentisi var. İstediğiniz mevzuda ve dilde yazı üretmektedir.

5- Youtube vidolarını word dosyasına çevirebilirsiniz. Şu demek oluyor ki Örnek kreş tutarları hakkında bir makaleye ihtiyacınız var. Google drive açın,  yeni word dosyasını bilgisayar sesini içe aktarın ve video çalıştırın. Video ingilizce yada Türkçe olsun videodaki konuşmaları word dosyasına yazıyor. Size bir tek başlık atmak ve paragrafları oluşturmak kalıyor.

  1. İlk ilkin Google Docs hesabınızı açın.
  2. Sonrasında boş bir belge oluşturun.
  3. Sonrasında menüden Araçlar bölümünden Sesli Yazma seçeneğine tıklayın.
  4. Çıkan mikrofon işareti üstünden dilinizi seçin.
  5. Sonrasında da mikrofona tıklayıp konuşmaya başlayın.

Tamamen organik yazı hizmeti veren Türk yada yabancı site yoktur.

Ücretli yazı satın almak için en oldukça tercih edilen platformlar;

R10.net Webmaster forum; Bir oldukça yazar barındırıyor 1 yazı yada toplu yazı yazan dostlar var. İngilizce ispanyolca  Türkçe içerik yazabiliyorlar.

İyi Yazı; 2014 senesinde kurulan site 10 000 yakın yazı yazarı ile sizlere hizmet vermektedir.

Parasız Yazı Tercüme Siteleri 2021

Parasız yazının bölümlerini çevirmenize olanak elde eden 5 değişik siteyi paylaşıyoruz. Bu değişik siteleri kullanarak yapacağınız çeviride oluşabilecek farklılıkları görme olanağı elde edecektir.

Reverso Free online Translation: https://www.reverso.net/text_translat…

PROM-T Online: https://translation2.paralink.com/

Translatedict:https://www.translatedict.com/index.html

Tradukka: https://tradukka.com/translate

Day Translations: https://www.daytranslations.com/free-…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir