Parasız R10 Üyeliği Davetiye Kodu

Parasız R10 Üyeliği Davetiye Kodu Parasız

Parasız R10 Üyeliği Davetiye Kodu Parasız. Bir kaç yorum icra eden dost gönderdim. Davetiye geçtikçe göndereceğim. 6 ay ilkin parasız r10 davetiyesi aradım bulmak mümkün mü? Ne hala ? Sonunda bir kaç forum dolaştım 100 tl ye bir r10 davetiye kodu satın almak zorunda kaldım hepimiz benzer biçimde. 6 ay forumda yazdık çizdik takıldık.

Dün bir private bildiri geldi moderatör aynen şunu yazmış “Şimdi soracağım soruya doğru yanıt verin. Aksi takdirde üyeliğinizi uzaklaştıracağım. Sizi çağrı eden üyeden, bu davetiyeyi ne kadar ücret ödeyerek satın aldınız ? Satın aldığınızı biliyorum. Eğer doğru yanıt verirseniz, üyeliğinize bir şey olmayacak. Fakat hakikatı söylemezseniz, o süre üzülerek sizi de uzaklaştıracağım. Ek olarak bu yazdıklarımı, yöneticilerin haricinde herhangi biriyle paylaşırsanız, yukarıda dediklerim gene geçerli olacak.”

Soruya yanıtım şöyleki oldu, bedavaya davetiye üyelik veren mi var? Ben hiçbir yerde görmedim hepimiz benzer biçimde sizde biliyorsunuz ki ki bu işin ticareti yapılıyor. Ayrıca insanları tehdit ederek sorular sormayı bırakın. Şimdi beni uzaklaştırabilirsiniz. Doğal olarak beni uzaklaştıramadılar. Davetiyeyi aldığım üyeyi uzaklaştırmışlar.

Bu nedir ya? Bedavaya kaç şahıs r10 davetiyesi almış ? Banlayacaksan banla bedavaya kim kime iş yapar oldu? Data önemlidir, işe girerken sana bildiklerini sorup bilgilerini kullanarak para verirler.

Varsın r10.net e üyeliğim olmasın aslına bakarsanız kaliteli iş yaptığınızda google aramalarında üstlerde çıkıyorsunuz. Ek olarak bin tane forum var, ytpara.com, webmastersitesi.com, forum.donanimhaber.com,http://forum.iyinet.com/ var ek olarak  50 tane kaliteli internet sayfasında  tanıtım makalesiyle tanıtım yapar reklamınızı ve satışlarınızı yapmış olmuş olursunuz. Google adwords üstünden google adsenseye reklam verip sitenizin reklamını yapabilirsiniz. R10 koşul değil dostlar.

Bedavaya veren var ise derhal versin alayım!!! Bu işle azca fazlaca uğraşanlar bilirler.

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi beklerim.

ücretsiz r10 davetiye kodu
parasız r10 davetiye kodu

R10 Davetiyesi Nedir Iyi mi Kazanılır ?

Parasız R10 Davetiyesi Nedir Iyi mi Kazanılır ? R10, Türkiye’nin en büyük ve en nitelikli webmaster forum sitesidir. Sitenin kuruluşunun fazlaca fazla geçmişi olmamasına karşın kurucularının fedakâr, kaliteli yaklaşımı ve yönetimi yardımıyla bu seviyeye ulaşmıştır.

Önceli olan iyi.net forumundaki negatif yaklaşımlar sebebiyle buradan ayrılan bir grup r10.net’i kurup forumu kısa sürede neredeyse tekel durumuna getirmişlerdir. Tekel durumuna gelme mevzusundaki niteliklerini sıkı üye incelemeleri ve referans sistemini disiplinle kazanmışlardır. Bir süre sonrasında üye alımını kapatmaları sonucunda dolandırıcılık benzer biçimde işlerden uzak kalacağının teminatını vermiş olmaları webmasterlar tarafınca kendilerini güvenilir forum haline getirdi. Referans sistemini uygulamaya koymaları sonucunda Türkiye’nin en iyi webmasterlarının siteye ilgisini arttırdı.

Adsense, optimizasyon, pagerank, adwords benzer biçimde Google başlıkları, yazı alım satım, alışveriş, bağlantı borsası, domain benzer biçimde başlıklar forum içinde en fazlaca rağbet gören konuların önderlik yapar. Üyelik sistemi ise referans ve r10 davetiyesi vesilesiyle olur. Lakin davetiye gönderimi ve hesapların ücret karşılığı satılmış olduğu ortaya çıkınca referans, deneyim ve özgeçmiş sunumu kendini mecburi hale getirmiştir. Sizin referansınız ile r10 üyeliği gerçekleştiren kişilerden de görevli olmanız, gerçek kullanıcıları da bir nevi içtenlik testine doğal olarak meblağ.

R10 üyeliği alınması için her şeyden ilkin gerçek şahıs olmanız, kendinize ilişik bir internet sayfası olması ve bu site üstünden bir mail adresine haiz olmuş olmanız gerekmektedir. İlk kriter budur ve sebebi de hakikaten bu işe gönül vermiş olduğunuzu kanıtlama etmenizdir.

Özgeçmişinizin sağlam olması, yaptığınız işler, projeleriniz ve özgeçmişinizde hedeflerinizi belirtmiş olmanız kabul edilme şansınızı arttıracaktır. Yazığınız özgeçmişe Feysbuk, twitter benzer biçimde öteki toplumsal ağlardaki yazışma bilgilerinizi, uzmanlık alanlarınızı eklemeniz ve gene bu bilgilerin gerçek ve nitelikli olması gerekmektedir.

Bu işlemleri halledip parasız r10 üyeliği için forum yönteminize başvurabilirsiniz. Başvurunuz incelendiğinde bile bazı durumlarda üyelik kabul edilmeyebiliyor. Bunun sebebi daha ilkin belirttiğim benzer biçimde hem fazlaca ince eleyip sık dokumaları hem de yoğunluklarından meydana gelmektedir.

Her şeyden ilkin elbet ki daha ilkin herhangi bir rumuz ile de olsa r10 üyeliği almış ve yüz kızartıcı bir durumdan banlanmış olmamanız gerekmektedir.

Parasız R10 Üyeliği Davetiye Kodu SON 1 Tane Yorum Atanlara Vereceğim

Parasız R10 üyeliği ve davetiyesi, referansı yada parasız r10 üyeliği mevzularında “Tüm bunlar niçin lüzumlu?” diye sorarsanız ve “Aman, altı üstü bir forum” diye dert yanacaksanız baştan bırakabilirsiniz. Sadece hepsinin fazlaca geçerli sebepleri bulunduğunu, sahtekarlığa karşı –ki fazlaca fazla yaşanıyor- forum güvenirliğini arttırmanın üyeleri de koruduğunu unutmamanız gerekiyor.

5 Replies to “Parasız R10 Üyeliği Davetiye Kodu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir