Hit Arttırma Siteleri

Hit Arttırma Siteleri

Otomatik hit sağlayıcı ve hit arttırma siteleri, programları hakkında bilgiler.  Bu siteler iyi mi çalışır? Özetlemek gerekirse hit arttırma sitesine internet sayfası linkinizi ilave edin. Sonrasında bu sitelere internet sayfasını ekleyenlerin sitesini gezin ve her gezdiğin site için 1 kredi kazanırsınız. Öteki kullanıcılarda aynı şekilde gezer ve ortaya tekil ve çoğul hitler çıkmış olur. Otomatikman gerçek iplerden sitenize bir fazlaca ülkeden ziyaretçi gelecektir. Hit arttırma şekilleri ve dailymotion videoları için birebirdir.

Sitenizde google adsense reklamları var ise bu siteleri kesinlikle kullanmayınız.

Hit arttırma siteleri ve  hit kazanma modelleri;

1.Otomatik Hit Arttırma; Hit arttırma sitesine üye olup siteni eklersin, sonrasında sitelere bakılırsa değişen surf zamanı (8,10,15,20 saniye) sörf yaparsın. Bu surf kazancın otomatik sisteme eklediğin sitelere gönderilir.

2.Manuel Hit Arttırma; Onaylamalı hit arttırma sistemidir. Siteleri gezerken 15 – 20 saniyede bir ekrandaki işarete tıklamalısınız.

Peki bu iyi mi olacak  yabancı ve Türk hit artırma sitelerinin hepsinin linkini nereden bulacaksın. Sizin için araştırdık ve internet sayfası,forum,blog ve youtube videolarınıza parasız hit kazanacağınız siteleri alttadır.

Dünyanın ve Türkiyenin en iyi otomatik hit arttırma siteleri alttadır;

1.http://hitleap.com/by/trakyal1 Günlük tekil 50000 Ziyaretçi.
2.http://www.Websyndic.com/?ref=848660   Günlük 3000 Tekili bulabilirsiniz.

http://bighits4u.com/home/register/by/trakyal
3.http://www.ebesucher.de/?ref=kucukmucit   Alman sitesi.
4.http://www.feelingsurf.fr/?r=6079   Popup kabul ediyor.
5.http://www.247autohits.com/?ref=13946
6.http://www.simplyautohits.com/?ref=4584
7.http://p30rank.ir/?ref=40232    iranlı site.
8.http://www.clickevolution.com/?refid=274834
9.http://shalomautohits.com/?ref=133563
10.http://www.hits9.com/?ref=36
11.http://www.autosurf.sk/?ref=trakyal Çek Cumhuriyeti.

Türkiyedeki Hit Arttırma Siteleri

http://www.hitarttirma.com/?ref=15593
https://siterobot.com/  Surf süresi 1 dk dır.
http://www.hitcanavari.com/?refid=12008
http://www.hitmotoru.net/referans-1226
http://hitkrali.com/
http://tekilhit.org/?ref=8462
http://hitbook.net/ref-10372.html google +1 arttırmada var.
http://www.hitiniarttir.net/referans-287
http://www.autohitkazan.com/ref-4607.html
http://www.direkhit.com/visit-224.html google +1 arttırmada var.
http://www.onlinehital.com/referans-151
http://www.hituyekazan.net/referans-10665
http://www.hitlen.net/uye_ol/?ref=690
http://www.hitsaati.com/signup.php?ref=1592
http://toplumsal.hitturkiye.com/visit-4051.html
http://www.hitsihirbazi.net
http://www.hitarttirma.com
http://www.hitkazan.net/referans-10665
http://www.turkiyehit.com/?refid=29
http://www.hitgoogle.com/referans-351
http://www.organikhit.com

Toplumsal Medya Takipçi, Beğeni Arttırma ve Hit Arttırma Siteleri

http://addmefast.com/
http://www.youlikehits.com/
http://www.like4like.org/

Hit Arttırma Siteleri
Hit Arttırma Siteleri

Hit Arttırma Siteleri Yararları ve Zararları

Hit Arttırma Siteleri Yararları ve  Zararları. Dostlar Ilk olarak bu mevzu hakkında 2005 yılından buyana siteler araştırmaktayım. Türkiye ve yabancı sitelerin hepsininde üyeliğim ve referanslarım var günlük 5000 tekil hit potansiyelim var. Bu  hit sitelerin yararlarını ve zararlarını anlatacağım ümit ederim yararlı olur.

Hit Arttırma Sitelerinin Yararları

Alexada hızla yükselirsiniz. Sitelerin http://www.alexa.com/siteinfo/makalecafe.com# Sitesinde trafik ve arama detayları mevcuttur bunlar peridyotik güncellenir ve sitenin bulunmuş olduğu ülke ve dünya genelinde hit ve site kıymeti detayları mevcuttur. Buradaki site değeriniz ne kadar düşük ise siteniz o denli kıymetli ve hit aldığının göstergesidir. Hit arttırma sitelerinin yararı Alexada hızla düşmesinizi sağlar.

Azda olsada Türkiyede ve yurtdışında sitenizi sörf eden ziyaretçilere reklam yapmış olmuş olursunuz. PTC sitelerinden para kazananlar bu hit arttırma sitelerini kullanıyorlar. Trafik satın alıp Ptc sitelerinde kullanmaktadırlar.

Hit Arttırma Siteleri Zararları

En mühim ziyanı google adsenseden aldığınız reklamları adsense banlıyor şu demek oluyor ki hesabınızı kapatıyor. Google aramalarına faydası pek olmaz bilginize, sebebi ise sitenizde 10 sn ile 60 sn ziyaretçi kalacağı için. 5 dk yada 10 dk kalan bir sistem yapılırsa oldukça iyi olurdu.

SONUÇ: Yeni açtığınız internet sayfası hitini arttırmak için , parasız reklam yapmak için, alexa.com da hızla düşmek için,sitenizin linkinin bir fazlaca sitede olması için kullanabilirsiniz. Emsalsiz hit ve ziyaretçi için kesinlikle bu siteleri kullanmayınız.

Web Sitenizin Hitinizi Organik Naturel Yollarla Arttırmanın Püf Noktaları

Site Hitinizi Artırmanın Yolları nedir? Sitenizi açtınız fakat asla ziyaretçi girmiyor mu? Siteye ziyaretçilerinizi iyi mi çoğaltacağınızı bilmiyor musunuz? Sitesi iyi mi tanıtabilirsiniz? Google’da iyi mi yükselebilirsiniz?

Tüm bu soruların cevabı makalemizde;

Bazılarınızın harcama yaparak, bazılarınızın da parasız araçlarla açmış olduğu, emek verdiği siteleri var. Sitelerinizi açıktan sonrasında Google’a da eklediniz, sadece siteniz Google sıralamalarında fazlaca geride. Tamamı yeni sitelerin başlangıçta yaşamış olduğu durumlardır. Sıralama yükselmenin ve ziyaretçi arttırmanın yüzlerce yolu var. Biz bu yazımızda en ergonomik ve yararlı 7 yolu açıklayacağız. Bir site için tanıtım yapmanın iki yolu vardır: Bunlar Ücretli ( reklam ) tanıtımlar ve parasız tanıtımlardır. Bizim uygulayacağımız yollar parasız ve karlı yollardır.

  • Anahtar Kelimelerin Yüzdesi: Sitenizin mevzusu nedir ve bu mevzular hakkında en lüzumlu anahtar kelimeler nedir? Sitenizin alanında hedeflediğiniz ziyaretçileri çekebilmek için anahtar kelimelerinizi doğru oranda ve muntazam olarak girmelisiniz. WordPress siteler için seo eklentileri kullanabilirsiniz.
  • SEO: Sitenizin popülerleşmesi arama motorlarındaki sıralamasıyla doğru orantılıdır. Bunun için arama motorlarının sitenize daha sık uğrayıp sizi ilk sayfalarda indekslemesi için gerekenleri yapmalısınız. Doğru hazırlanmış bir SEO, arama motorlarını sizin sitenize çekecektir. Doğru uygulanmış bir SEO, sitenizi tanıtmanın en uygun yoldur. Bunların yanında sitenize meta tag kodlarını da eklemeyi ihmal etmeyin. WordPress siteler için seo eklentileri kullanabilirsiniz.
  • Sitenizdeki Bağlantılar: Birbiri ile benzer mevzularda olan Yazılarınız ve sayfalarınıza linklerle yönlendirme yaparak arama motorları ve ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazlaca uğramasını ve kim bilir sitenizin Pagerank değerinin armasını sağlayabilirsiniz. Bu mevzuda ” benzer yazılar ” kodunu eklemenizi tavsiye ederim. Dışarıya bağlantı verirken Dofollow kullanın.
  •  Site Haritası Eklemek: Bir sitenin Site haritası Arama motorlarına bir çağrı gibidir. Normalde arama motorları geç indekslerler hatta bu kimi zaman aylarca sürebilir. Google’a güncel olarak site haritası gönderirseniz bu süre büyük oranda azalacaktır ve dizin hızınız artacaktır.
  • Ziyaretçileri kendi sitenize çağrı edin: Herhangi bir sitede, forumda yada yazdığınız bir makalede ziyaretçileri kendi sitenize çağrı edin.
  • Toplumsal ağlar: Feysbuk, Gmail ve benzeri ağlarda çoğu zaman etken olun ve ziyaretçileri çağrı edin.
  • Video paylaşım sitelerinde sitenizi paylaşın: Oldukca etkili bir yöntemdir. Youtube şeklinde sitelerde kendi sitenizin videosunu paylaşarak binlerce ziyaretçi kazanabilirsiniz.
  • Sitenize Emsalsiz içerikler, makaleler ilave edin ve sitenizi devamlı güncel tutunuz. Günlük 1 yazı ekleyebilirsiniz.
  • Süratli sunucu ve hosting kullanmalısınız.
  • Hit Arttırma Siteleri ni Kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir