Morpa Kampüs Benzeri Siteler

Morpa Kampüs Benzeri Siteler. Uzaktan eğitim bu virüs pandemi sürecinde daha da ehemmiyet kazanmıştır. Okulistik Morpa Kampüs Meb Vitamin Hangisi Daha İyi 2021 ?   Öğretmen bakış açısından detaylı bir araştırma, seçmenizde destek olabilir. Okullarda eğitim ve öğretimden ziyade sual çözme hızı daha oldukca ehemmiyet taşımaya başladı. Velilerin bazıları öğrencilerine hususi ders aldırma yoluna giderken bazıları da dershaneye gönderme yolunu tercih etti. Bizde veliler ve öğretmenler olarak alternatif çözümler aramaya başladık. Öğretmen dostlar ve velilerden  şifrelerini alarak tüm sistemleri inceledik. Online hizmet veren siteleri inceledik.

Morpa benzeri siteler Dersler İçin Destekleyici Web Siteleri ve Uygulamalar Parasız Parasız Üyelik
  • Coursera – www.coursera.org.
  • edX – www.edx.org.
  • Eğitim Bilişim Ağı (EBA) – www.eba.gov.tr.
  • Future Learn – www.futurelearn.com.
  • Khan Akademi – http://www.khanacademy.org.tr.
  • Kolej.net – www.ekolej.net.
  • Morpa Kampüs – www.morpakampus.com
  • Okulistik – www.okulistik.com.
  • Vitamin eğitim http://www.vitaminegitim.com/

İnternet üstünden ders emek harcama lüzumlu mi?

Dershane ve hususi ders benzer biçimde alternatifi ve durumu olmayan öğrenciler için tertipli bir ders emek harcama , lüzumlu bilgiye kolay yetişme, videolu içerik, dersleri destekleme benzer biçimde mükemmel özellikler taşıdığından dolayı hususi öğretmenden neredeyse daha iyi. İnternetten destek almak şarttır.

Bizlere bakılırsa 3 mühim sitenin de kendine bakılırsa değişik üstünlükleri var. Morpa kampüsün mevzu anlatımları daha güzel. Meb vitaminin flash animasyonları oldukca iyi. Okulistiğinde mevzu anlatımı belgeselleri ve talebe takip edeni oldukca güzel.

3 sitenin de  iyi ve fena yanları var. Bazı mevzularda morpakampüs kafi olmazken içerik açısından bir tek okulistik kafi , fakat onunda her kontrol kitabı ve benzeri şeyleri tutara doğal olarak. Öğretmen olarak biz Okulistiği tercih ettik.

Okulistiğin web aboneliğini ve basılı yaprak testlerini tercih ettik. Değişik yayıncılığında sınavlarını tercih ettik. Her ay bir imtihan oluyoruz. Hemde sual tipleri farklarını daha iyi görebiliyoruz. Kitapçık ve imtihan örneklerini karşılaştırdıktan sonrasında bu terciği yaptık.

Sistem ne olursa olsun,(hususi ders,dershane, web üstünden bireysel eğitim sistemleri) çocuk bilgiyi öğrenmek istemediği sürece bir yarar sağlamaz. Öğrenciye keyifli ders vermek gerekiyor. Dağda koyun arkasında gezen çobanların azmi olduğu sürece başarı devamlı gelecektir.

Seneler ilkin dersanede kimya öğretmenimizin bizlere metallar ve amettaller mevzusundaki rahat ve akılda kalıcı anlatımını size aktarayım.

Morpa Kampüs Benzeri Siteler ? Okulistik Morpa Kampüs Meb Vitamin Eğitim Hangisi Daha İyi ?

“2 kız var, metal varlıklı kız, ametal fukara kız. Varlıklı kızın bahçeli evi var. Sevgilisi küçük ayna ile evin önüne gelir. Aynası ile camdan içeriye güneş ışınlarını yansıtır. Varlıklı kız bu yansımayı görür ve derhal bahçeye çıkar ve bahçede dolaşır. Yoksul kız apartman dairesinde oturmuş olduğu için sevgilisinin ışığını gördüğünde en fazla balkona çıkar bahçesi olmadığı için balkonda kalır.  Bu hikayede anlatılmak istenen Varlıklı kız metaldir ve iletkendir. A metal ise fukara kız olduğundan iletken değildir. ” Dersleri öğrencilerin anlayabileceği ve keyifli anlatmak başarıyı arttıracaktır.

Sonuçlara baktığımızda varlıklı ailelerin hususi dersleri işe yaramazken dershaneye gitmeyen azimli öğrenciler daha başarı göstermiş oluyor bu da gösteriyor ki , istemek ve başarmak insanoğlunun elinde isterse tüm zorluklara karşın bir şeyler başarılabilir. Yakınma etmeyip çözümler gören, İstediklerini, araştırarak gören , deneyen, neticelerini deneyen öğrenciler kazanır.

Morpa Kampüs Benzeri Siteler
Morpa Kampüs Benzeri Siteler

Başarı göstermiş olan öğrencilere baktığımızda en mühim  yapmış olduğu işler neler?  Ilk olarak televizyonu kapatmak, güzel soruları biriktirmek, mühim formül ve kelimeleri odaya yapıştırmak ve önemlisi verimli, tertipli çalışmak.

Imtihan kazanmak bulmaca çözmeye benziyor sık sık ergonomik yapmak gerekir. Tertipli ve devamlı olmak kadar süratli olmakta oldukca mühim, Spor okullarına hazırlanan öğrenciler ne ise sizde aynı disiplinde hazırlanmalısınız. Malum başarı ayrıntılarda gizlidir. Kafanızı başka şeylerle meşgul etmeyin kazanacağınıza emin olun ve kazanırım diye konuşun. Bilinçaltı sizin söylediklerinize inanır ve kendini ona bakılırsa koşullar. Bizlerde işe yaradı sizlerde kontrol edin. Denemesi parasız . Yazması kolay fakat yapması oldukca zor bir iş. Başarının anahtarını verdik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir