Havuzlu Han Nerede Nasıl Gidilir ?

Havuzlu Han Nerede Iyi mi Gidilir ?

Bebek ve çocuk malzemeleri için meşhur handır. Havuzlu Han  Nerede ve Iyi mi Gidilir Eminönü?  Yeni doğan bebek yada evladı olan aileler  anneler babalar dedeler kesinlikle buraya gidip birkaç armağan almak ister. İstanbul da olsun İstanbul haricinde olsun bir oldukça kişinin rağbet gösterdiği bu bebek ve çocuk giyimin tüm markaları özelikle bebek burada oldukça değişik giyim aletler bulabilirsiniz? Bu makalede buraya iyi mi gidebileceğinizi anlatacağım ve haritada göstereceğim. Sonrasında bu hana gitmekle kar mı zarar mı edeceğinizi anlatacağım. İstanbulun hangi noktasında olursanız olun gideceğiniz son nokta eminönü iett durağı olacaktır. Örnek kadıköy iskelesinden vapura yada motora bindiniz sirkeci iskelesinde inin ve üst geçitten karşıya geçin ilk gördüğünüz insana mesele gösterecektir.

Adresi ; Havuzlu Han Tayahatun Mh. 34120 Fatih/İstanbul

Google Maps Https://www.google.com/maps/place/Havuzlu+Han/@41.0138669,28.9709057,19z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xab6be52423d6ce6d

Havuzlu Hana Iyi mi Gidilir ?

Havuzlu Han Mahmutpaşa – Eminönü. Değişik değişik yerlerden güzergah tarifleri, Beylikdüzün den metrobüse bindiniz ayvansaray durağında inin köprü altından gaziosmanpaşa eminönü 99A iett otobüslerine binin ve eminönü son durakta inin.  İstanbul içi ulaşımda minimum 2 aktarma yapsanız 3 tl(mertobüs) 2 tl(iett vapur) minimum 5 tl dönüşte 5 tl  10 tl harcama oldu  eminönüne gitmek minimum 1 saat dönmek 1 saat  orada handa ve alışveriş caddesinde dolaşmak 2-3 saat  bir de yiyecek yersiniz 10 tl. Kısaca minimum 1 kişinin harcaması 20 türk lirasıdır. Kendi arabanızla giderseniz Türk Telekom tahtakale santralinin arkasında bulunan otoparka bırakabilirsiniz. Otopark  2 saat 10 lira eminönüne gel git an azca 15-20 tl yakıt yakarsanız buda 25-30 türk lirası harcama yapar.

Kısacası 2-3 parça eşya için havuzlu hana gidecekseniz asla  gitmeyin kar etmeyebilirsiniz. Evinizin Yakınızda yürüyüş mesafesinde bulunan çocuk giyim mağazalarında alışveriş yapın. Hem eminönüne gidip gel yol parası yiyecek parası vakit kaybetmeyin. Yakın devamlı daha hesaplıdır. Havuzlu handa fiyatlar 1-2 lira daha uygun diye boşuna gitmeyin. Yinede gidecek olanlar için haritada işaretledim bakınız. Pazar günü kapalı cumartesi günü açıktır. Bir oldukça marka handa mevcuttur. Tüm firmalardan reklam alabiliriz sitemizin günlük hiti tekil 5000 çoğul 15 000 ziyaretçi girmektedir.

Havuzlu Han Nerede Iyi mi Gidilir ?

Kendi aracı ile gidecekler doğru eminönüne gidin ve uygun bir isparka park edin. Park görevlisine mesele 10 dakika içinde havuzlu hana ulaşabilirsiniz.

Havuzlu Han
Havuzlu Han

Otobüs vapur ve metrobüsle ulaşımlar daha rahat oluyor. İstanbulun hangi ilçesinde olursanız olun yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey eminönü iskelesi yada iett duraklarına gitmek olacaktır. Örnekler Beylikdüzünden metrobüse binin ve ayvansaray durağında inip aşağıya haliçe inin derhal ehmen tüm otobüsler eminönüne gider. Kadıköyden metrobüs ile aynı yerde inebilirsiniz yada vapur kent hatları ile direkt sirkeci eminönü iskelesine gidebilirsiniz. Kent Dışından geldiniz ve iyi mi gideceksiniz?  Derhal Aksaray – havalimanı metrosuna Aksaray yönüne binin. Aksaray da inip zeytinburnu kabataş tranvayına binin sirkeci yada eminönü durağında inin mesele 10 dk sonrasında oradasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir