En iyi Film İndirme Siteleri

Film indirip seyretmek güzel ve parasız olması da çabası. Beğendiğimiz ve seyretmek istediğimiz filmleri internetten araştırıp acaba parasız iyi mi indirebilirim diye araştırmalar yapıyorsunuz. Bir fazlaca site karşımıza çıkıyor. Biz size 1000 lerce site içinde hedefi birazcık daha daraltarak en iyi parasız film indirme siteleri ile ilgili bir sıralama hazırladık.

En İyi Parasız Film İndirme Siteleri Legal  Yasal Bölgeler 2021

Her hangi bir ücret ödemeden kaliteli eğlence alabileceğiniz en iyi parasız film indirme siteleri listesiyle karşınızdayız.

Film izlemeyi seviyoruz ve parasız ise daha da fazlaca seviyoruz. Web tarayıcınızı açar ve parasız film indirme internet sayfalarını yazarsanız, en sevdiğiniz gişe rekorları kıran film için bir kaç saniye içinde alacağınız uzun bir yasadışı internet sayfası sıralaması sunulur.

Google ve arama motorları  bile, bu türden internet sayfaları koleksiyonlarını en üstte tutmaya devam ediyor. Yasa dışı olmanın yanı sıra, bu internet sayfaları bununla beraber fena amaçlı yazılımların bir torrentine de giriş yoludur.

İnternetten parasız film çekmenin bir başka popüler yolu da torrent siteleri. Sadece, film ve TV şovlarını torrent benzer biçimde yasa dışı bir kaynaktan indirmek çoğu zaman sorun çekmenize niçin olabilir.

Google ek olarak interneti daha iyi ve daha güvenli bir yer haline getirmek için arama neticelerinden korsan bağlantılarını silmeye devam ediyor.

Her türlü korsan içerik barındıran web sayfalarını yada torrent sitelerini yasadışı bir filmin kurbanı olmak yerine, parasız filmler ve TV şovları elde eden birçok yasal kaynak vardır (parasız ve yasal müzik için siteler listemize bakabilirsiniz).

Bu kaynaklar kısıtlı oranda içeriğe haiz olsa da, zaman içinde yalnızca büyümeleri ve koleksiyonlarını genişletmeleri beklenmektedir.

2021 için en iyi parasız film indirme internet sayfaları hakkında size informasyon vermeye başlamış olalım.

Devam etmeden ilkin, öteki parasız internet sayfaları ve uygulamaları listeleyelim.

En İyi Online Film İzleme Siteleri

Android ve iOS da Filmler Ve TV Şovları İçin En İyi 10 Parasız Uygulamalar
En İyi İnternet Tarayıcıları Hangileridir? (Chrome,Opera,Safari, Mozilla, Edge)
En İyi Parasız Fotoğraf İndirme Siteleri
En İyi Parasız Android Müzik Çalar Sıralaması
En İyi Parasız Oyun Siteleri

En İyi Parasız Film İndirme Siteleri

The Web Archive:

Parasız video indirme web sitemizin en üstünde bulunan İnternet Arşivi’ni bulmanızın hayret edeceksiniz. Film, müzik ve kitap fanatikleri için bir altın madeni benzer biçimde.

Ortalama 4-5 yıl ilkin, İnternet Arşivi direkt bağlantı sağlamış oldu ve dosya boyutları büyüdükçe film yüklemeleri başarısız oldu. Torrent bağlantıları yardımıyla, artık bir kuruş harcamadan yüzlerce film keyfini çıkarabilirsiniz. Bu internet sayfasında bulunan genel katalog devamlı büyüyor ve her gün yeni içerik ekleniyor.

Internet sayfası ek olarak, forumlara erişim, video yükleme, favori içeriklere yer işareti ekleme vb. Elde eden parasız bir sanal kütüphane kartı oluşturmanıza da olanak tanır.

The Roku Channel

Bu parasız film online sitesi, Çeşitli popüler tv şovları ve popüler filmlerden bazılarına ev sahipliği yapıyor.

Kanaldaki tüm içerik kategorik olarak düzenleniyor. Belirli bir türe ilişik bir film yada TV araması yapabilirsiniz Kaydolduktan sonrasında, parasız filmleri derhal çevrimiçi olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Parasız akış kanalı, parasız ve yasal video içerik akışı internet sayfalarına süper bir ektir ve Roku’nun gelmesi de içeriğin kanalda sık sık güncelleneceğini güvence eder.

Dikkat  Roku Akışı kanalının yalnızca ABD’de bulunduğunu ihmal etmeyin. Başka ülkelerden film ve şov yayınlamayı planlıyorsanız, bir VPN kullanılması önerilir. Coğrafi kısıtlamaları atlamak haricinde, VPN web’de gizliliğinizi çoğaltmak için de kullanışlıdır.

En iyi Film İndirme Siteleri 2021
En iyi Film İndirme Siteleri 2021

Retrovision

Bu parasız film indirme internet sayfasını ziyaret ederek, bir fazlaca klasik ve kamuya açık olan parasız TV şovlarında bulabilirsiniz.

Bu klasik içerik kaynağının, klasik UHF adlı bir Android uygulaması da var. Bir yan notta, kısa bir süre ilkin Android ve iOS için kullanılabilen parasız film uygulamalarının bir listesini yayınladık. onları denetim edebilirsiniz.

YouTube

YouTube da kamu alanında fazlaca sayıda film var. Kamusal alanda bulunan filmleri parasız izleyebilmenizi elde eden birden fazlaca kanal var.

YouTube da bazı hususi filmlerin ve TV şovların orijinalleri vardır ve bu tarz şeyleri bir kuruş ödemeden tadını çıkarabilirsiniz.

Buradaki çeşitli kanallarında daha çok film de bulabilirsiniz. YouTube’da parasız  yerli ve yabancı filmler bulmak birazcık zor olabilir, iyi akış hızından ve daha azca reklamdan dolayı önerilir. Türkçe film izle full yazın binlerce film çıkacaktır.

Yakın geçmişte, Feysbuk ve Instagram’ın IGTV’si de video arenada meydan okumaya çalıştı.

Crackle – En İyi Parasız Film İndirme Siteleri

Crackle, Sony tarafınca haiz olunan parasız çevrimiçi filmler için mükemmel bir web sitesidir. Şu demek oluyor ki, naturel olarak, seyretmek için fazlaca sayıda film var.

Rahat bir kayıt oluşturmanız, bir seyretme sıralaması oluşturmanız ve önceliklerinize bakılırsa tavsiyeler göstermeniz gerekir. Crackle, başka web sitelerinde ücretsiz bir şekilde bulamayacağınız birçok popüler film ve TV şovu sunar.

Crackle’ın da Android ve iOS uygulamalarının yanı sıra belirgin bir artı noktası var.

Crackle’teki içeriğin bir kısmı lisans kısıtlamaları sebebiyle ülkenizde engellenmiş olabilir. VPN yada proxy servisi kullanarak bunlara erişebilirsiniz.

Open Culture

Open Culture, dünyanın her yerinden yüksek kaliteli videolar sunuyor. Parasız filmler, parasız çevrimiçi kurslar ve parasız dil dersleri için bir ev.

2006 senesinde kurulan, 6 ana bölümden oluşmaktadır: Filmler, Çevrimiçi kurslar, Dil dersleri, e-Kitaplar, Ders Kitapları, Sesli Kitaplar. Filmler kısmı muhteşem bir koleksiyondan oluşmaktadır.

Şu anda, Oscar Ödüllü Filmler ve hususi bir koleksiyon içeren 1,250 parasız film çevrimiçi.

MoviesFoundOnline

Bu internet sayfası parasız filmler, bağımsız filmler, TV şovları ve stand-up güldürü videolarını sergiliyor. İnternet sitesi mezhepsel klasikleri ve kısa filmlerden belgesellere ve güldürü filmlerine kadar parasız filmlere ev sahipliği yapıyor.

Bu internet sayfası fazlaca sayıda kamuya açık alandaki filmleri sergiler ve onlara sunar. MoviesFoundOnline herhangi bir medyayı kendi başına barındırmaz yada yüklemez. Bazı telif hakkı ihlali var ise, filmleri silmek için etken olarak çalışır.

PopcornFlix

Bu parasız film akışı internet sayfası, Screen Media Ventures’a aittir. Internet sayfası fazlaca sayıda kamuya açık film ve orijinal içerik sunuyor.

Herhangi bir cihazdaki içinde ne olduğu tek bir kuruş harcamadan görüntülemek için bu internet sayfasını kullanabilirsiniz. Internet sayfası, drama, aksiyon, güldürü, korku vb.

Şeklinde birçok kategoriye yayılmış binlerce parasız filmi ağırlıyor. Burada ek olarak birçok parasız TV şovu ve tam National Geographic serisi kataloğu elde edeceksiniz.

Hulu

Abonelik tabanlı internet sayfası Hulu, sınırı olan içeriğe haiz parasız hesabı tercih etmeyi seçseniz bile hizmetinizdedir. Burada, film indirmeye gerek kalmadan, 100’den fazla parasız film akışı yapabilirsiniz.

Filmlerden ayrı olarak, bir sürü parasız TV bölümünü izleyerek saatler geçirebilirsiniz. Hulu’nun da Android ve iOS için uygulamaları var. Gene, Hulu dünyadaki tüm ülkelerde mevcut değildir.

Bu yüzden, bir VPN yada proxy kullanımı gereklidir.

Vimeo – En İyi Parasız Film İndirme Siteleri

Tıpkı YouTube benzer biçimde, Vimeo’nun da iyi bir parasız  yerli yabancı film koleksiyonu var. Sitenin, parasız bağımsız filmlerin çevrimiçi ve belgesel filmlerinden zevk almak isteyen film severler için mükemmel bir yer olmasını elde eden temiz bir seviye sunduğunu anlatmaya gerek yok.

Eğlenmeniz için birçok kısa film var. Bilmiyor olabilirsiniz, sadece Vimeo, TV şovları ve filmler için ödeme yapabileceğiniz bir İsteğe Bağlı içerik kısmı de sunmaktadır.

Pluto TV

Pluto TV, geleneksel bir TV düzenini yansılamak etmeye çalışır ve bu listeleme en sevilen hizmetlerden biridir. Parasız çevrimiçi film seyretmek için bu servis değişik kategorilerden 75+ TV kanalı sunuyor.

Tüm bu kanallar haber, TV, beyaz perde, teknoloji, spor ve öteki popüler bölümlere ayrılmıştır. Pluto TV, neredeyse tüm popüler platformlar için resmi bir uygulama sunuyor ve içeriğindeki içeriğin tadını çıkarabilirsiniz. Ek olarak kendi hususi film kanallarına da sahipler.

Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir şey, bazı kanalların yalnızca ABD’de bulunuyorsanız kullanılabilir olmasıdır. Şu demek oluyor ki, kesintisiz bir edinim için bir VPN hizmeti yada bir vekil kullanabilirsiniz.

En iyi Film İndirme Programları 2021
En iyi Film İndirme Programları 2021

Yahoo View

Yahoo Movies’ın parasız filmler grubu anlatmadan ilkin, bu hizmetin parasız içinde ne olduğunun çoğuna yalnızca ABD’de erişebileceğinizi belirtmeme izin verin.

Bazılarınız bir VPN kullanarak erişmeye çalışabilir, sadece sizin için çalışıp çalışmadığını güvence edemeyiz. Online parasız film akışı için site temiz bir ara yüzde sıralanmış tüm içeriğe haizdir; Büyük dikdörtgen düğmelere dokunarak ilgi alanınızın herhangi bir türünü seçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz takdirde, internet sayfası film fragmanlarına, parasız TV şovlarına ve belgesellere de ev sahipliği yapıyor. Bu parasız film sitesinde birçok içerik Hulu ve öteki hizmetler tarafınca desteklenmektedir.

Her videonun altında, söz mevzusu parasız filmin süresi dolmadan kalan günlere internet adresinden ulaşan bir bildiri görürsünüz.

Kanopy

Son zamanlarda Kanopy’de, artık çalışmayan Public Domain Torrents’a bir alternatif olarak yerini aldı. Muhtemelen bir sitedeki en mütevazi ve benzersiz parasız film koleksiyonu. Çeşitli kütüphane kartlarına haiz kullanıcılar, Kanopy sitesini yada uygulamasını kullanarak Kanopy video koleksiyonuna erişebilir; dünya genelinde 4.000’den fazla kampüse ve halk kütüphanesine (çoğunlukla ABD) ulaşmaktadır. Ayda yayınlanabilecek film sayısı kütüphaneden kütüphaneye değişiyor.

Yidio

Bir çoğunuz, Yidio film sitesinin tam adının İnternet Video bulunduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Yidio’da bulunan tüm içerik kütüphanesinde 1 milyondan fazla TV dizisi ve filmi bulunmaktadır. Kullanıcılar, internet sayfasına kaydolabilir ve ondan sonra izleyebilmek için seyretme sıralaması kısmına film ekleyebilir. Bu özellik, favori film koleksiyonunuzu korumak için fazlaca kullanışlıdır.

Parasız bölüme geçerek, üstteki parasız filtreyi seçebilir ve tüm içinde ne olduğu tek bir yerde kategorize edebilirsiniz. Sağ tarafta, içinde ne olduğu popülerliğe, tarihe ve türe bakılırsa sıralamak için seçenekler vardır. Ek olarak, parasız filmleri R, PG-13, PG, G, NR ve NC-17 derecelerine bakılırsa sıralama seçeneği de vardır.

Mühim Not :  Öncesinden iletilen tüm TV hizmetleri parasız olsa da, Amazon Prime Video benzer biçimde akış servislerine kaydolabilir ve 1 aylık parasız tecrübe etme süresi kazanabilirsiniz. Hulu ek olarak bazı bölgelerde 1 aylık parasız tecrübe etme veriyor. Buradan kayıt olun. Bu sayede parasız içeriğin tadını çıkarabilirsiniz. Crackle, Pluto TV, vb. Daha çok filme erişmek için PIA yada NordVPN benzer biçimde bir VPN hizmetini de kullanabilirsiniz.

Sizce en iyi film seyretme sitesi hangisi?, Sizce en iyi film seyretme sitesi 2021 ? Sizce en iyi film seyretme sitesi hangisi 2021 ? Sizce en iyi film siteleri 2021 ? Sizce en iyi film seyretme sitesi forum? Sizce en iyi film seyretme sitesi türkçe dublaj? Sizce en iyi film seyretme sitesi hangisi 2021?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir