Duman Çıkarın, Eğlenin! – Model Uçak Haberleri

Duman Çıkarın, Eğlenin!

Sullivan Products’ın yeni S760 SkySmoke Duman Sıvısı, tam ölçekli havacılık dumanı yağında lider olan SuperDri ile ortak bir ortaklıktır. SkySmoke% 100 parafinik yağlarla yapılır ve hiçbir katkı maddesi içermez. Sullivan SkyWriter Duman sistemini dev ölçekli Triplane test modelimizde kullandık.

SkySmoke, yapıştırıcılar, köpükler ve kaplamalar üzerindeki demir dahil olmak üzere tüm yaygın RC malzemeleriyle uyumludur. SkySmoke ayrıca türbin jet motorları ile kullanım için güvenlidir.

SkySmoke% 20Bottle% 20Resim

Hiçbir nakliye kısıtlaması olmaksızın SkySmoke uluslararası olarak mevcuttur, bu nedenle sadece favori Sullivan bayinizle iletişime geçin. SkySmoke, Sullivan’ın S753 SkyWriter duman sistemiyle kullanım için de mükemmeldir.

PROFLEX YAKIT TÜPÜ

Ayrıca Sullivan’dan Yeni, ProFlex adlı yeni bir yakıt hattıdır. Tescilli Floroelastomerden yapılan ProFlex asla sertleşmez veya çatlamaz! Benzin ve kızdırma yakıtı ile duman sıvısına karşı dayanıklıdır. Standart ve Büyük çaplarda gelir ve 2 fit ve 12 fit uzunluklarda paketlenir. ProFlex Gaz Tankı Yeniden Çekme kitleri ayrıca 6 inç uzunluğunda ProFlex boru, bir parça ve çelik tel bağları ile birlikte sunulur.

ProFlex Yakıt Hattı

Sullivan SkyWriter Duman Sistemi, kurulumu çok kolay bir duman pompasıdır ve SkySmoke sıvısı ile çok iyi çalışır. Duman besleme hattını, test modelimiz olarak kullandığımız Balsa USA 1/3 ölçekli Fokker Triplane’e güç veren Zenoah GT-80 çift silindirli gaz motoruyla kullanılan iki duman susturucusuna bağlamak için bir T-fiting kullandık.

Bu yeni ürünleri deneyin, en iyisi Sullivan Products’tan geliyor!

Sullivan Ürünleri www.sullivanproducts.com

Yorum yapın