Best Selling RC Car: CyClaws From Bandai

CyClaws, yarış arabası gövdesi tasarımına ve fütüristik stile sahip benzersiz bir uzaktan kumandalı araçtır. Bu CyClaws’ın benzersizliği, RC’nin tekerleklerinin pençelere dönüşebilmesidir. Pençeler üç şekilde alınabilir: manuel işlemle, uzaktan kumanda ile veya CyClaws bir engele çarptığında. Çalıştırıldığı gibi, RC araba kullanıcının zevkine göre kendiliğinden hileler gerçekleştirecektir.

CyClaws Uzaktan Kumandalı Araç hem kapalı tırnak modunda hem de tırnak modunda çalışabilir. RC lastikleri, CyClaw’ları her iki modda da çalıştırmanıza izin veren bir kilitleme mekanizmasıyla donatılmıştır. Kapalı pençe modundaki bir CyClaw, normal RC yarış arabaları gibi yüksek hızlarda çalışabilir. Ancak pençeler serbest bırakıldığında eğlenceli bir görüntü elde edeceksiniz; RC aracı, onu çalıştırmanızı beklemeden bazı numaralar yapacaktır. CyClaws, dönüşler, tekerlekler ve çevirmeler gibi harika hareketler sergileyecek. Uzaktan kumandalı araba dönerken, arabanın alt takımında bir sürücü olduğunu göreceksiniz. Farklı dönüşleri tetiklemek için, uzaktan kumandanın iki kumanda kolunu kullanabilirsiniz.

Ölçek 1:12 Uzaktan Kumandalı Araç, şarj edilebilir bir nikel hidrojen 9,6 volt pil paketi ile güçlendirilmiştir ve oyuncağın paketinde bulunan bir şarj cihazı kullanılarak yeniden şarj edilebilir. Oynamadan önce 9,6 voltluk pili dört saat şarj etmeniz gerekir. Uzaktan kumandaya gelince, 9 voltluk bir pile ihtiyacınız olacak. Kutuya dahil olmadığı için 9 voltluk pili ayrıca satın almalısınız.

CyClaws RC arabasını kaldırımlar, kaldırımlar veya kısa çimenli çimler gibi açık alanlarda oynamak daha iyidir. RC araç hızlı olduğundan ve engellere çarptığında bazı hileler yapacağından, RC arabayı etrafında duvarlar olmadan oynamak daha kolay olacaktır. Açık havada oynamak için CyClaws, çeşitli arazilerde çalışabildiğinden dayanıklı ve zordur. Bu RC araç 10,5 x 9,7 x 4 inç ölçülerinde ve 4 pound ağırlığındadır. 6-12 yaş arası çocuklar için tavsiye edilen oyuncak, boğulma tehlikesine neden olabileceğinden 3 yaş için uygun değildir.

Bandai hakkında

Bandai, 5 Temmuz 1950’de kurulan dünyanın üçüncü büyük oyuncak üreticisidir. Merkezi Taito, Japonya’da bulunan şirket, özellikle oyuncak, video oyunları ve plastik model kitleri üretmeye adamıştır. 2006 yılında Bandai, Namco’ya katıldı ve Bandai Namco Group’u kurdu. Grup içinde, Bandai’ye grubun Oyuncak ve Hobi Stratejik İş Birimi’ni yönetmesi için güvenilmektedir.

Yorum yapın