Bebek ve Çocuk Burçlarının Kişilik Özellikleri

Bebek ve Çocuk Burçlarının Kişilik Özellikleri.Koç burcu evlatları: Hareketli, konuşkan, gürültücü, telaşlı ve inatçıdırlar. Süratli büyürler, kendi kendilerine yeterler.  Ön planda olmayı severler. Aile desteği onlar için önemlidir.  Fikirlerine kıymet verilmeli aksi takdirde inatçı yönlerinin ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır.

Boğa burcu Evlatları: Mutlu, güler yüzlü, sabırlı, sevgi ve ilgi bekleyen çocuklardır. Yiyecek yemeyi severler. Lüksü ve armağanları severler. Aileye bağlıdırlar.

İkizler Burcu Evlatları: Güler yüzlü, hareketli, meraklı, akıllı, konuşkan çocuklardır. Arkadaşlık kurmaları oldukça kolaydır. Sanata, zeka oyunlarına ilgileri vardır. Bulundukları her ortamı eğlenceye çevirmek isterler. Eğlendikleri ortamlarda olmayı severler. Okul ve aile yaşantısında ön planda olmayı, sözünün dinlenmesini isterler.

Yengeç Burcu Evlatları: Duyguları değişken olan çocuklardır. Oldukça iştahlıdırlar. Sevgi ve anlayışla yaklaşılması gereksinim duyulan Yengeç evlatları sertlik karşısında oldukça acil kırılabilirler. Kırılgan ve kırılgan olan bu çocuklar gün içinde yaşadıkları olaylardan oldukça acil etkilenebilirler.

Aslan burcu evlatları: Şirinliklerini kullanarak aile ve çevresini yönetmeyi başarırlar. Konuşma becerileri ve yansılamak becerileri oldukça iyidir. Bu becerilerini zengin hayal dünyaları ile harmanlayarak masallar kurgulayabilir, küçük gösteriler düzenleyebilirler. Kırılgan, gururlu, güçlü karakterli ve liderdirler.

Bebek ve Çocuk Burçlarının Kişilik Özellikleri

Başak Burcu Evlatları:  Tertipli olmayı, seven ağırbaşlı çocuklardır. Bebeklikte sessiz, sakin olan başak evlatları büyüdükçe meraklı sorularıyla dikkat çekerler. Potansiyellerinin açığa çıkması ve kendilerine güvenlerinin gelmesini sağlamak için lüzumlu ilgi ve ilgi gösterilmelidir.

Terazi Burcu Evlatları: Sakin, rahat, sessiz, sorunsuz bebekler ve çocuklardır. Yeme içme, uyku problemleri olmayan, saygılı ve terbiyeli, sosyalleşmeyi seven, karar vermekte güçlük çeken terazi evlatları tıpkı kendileri şeklinde sakin, rahat bir aile ve çevreye gereksinim duyarlar.

Akrep burcu evlatları: Çekingendirler. Akrep çocuklarına yaklaşımınız şefkatli olmalıdır. Açlığa tahammülleri yoktur. Bu sebeple beslenme saatlerine oldukça dikkat etmeniz gerekir. Akrep çocuklarını anlamaya çalışan, ilgili ve duyarlı bir ebeveyne ihtiyacı vardır. Huysuzluğu sevgi gereksiniminden doğar. Öfke ve kin duyguları yerine pozitif duyguları beslenmeli.

Yay Burcu Evlatları: Oldukça hareketli, muzip, gürültücü, toplumsal çocuklardır. Yaramaz olarak nitelendirilebilirler. Sürekli eğlence ardında olmaları ve meraklı tavırları ailelerini zor durumda bırakmakla kalmaz onların bununla birlikte sürtüşmelere de sebep olur.

Oğlak Burcu Evlatları: Ağırbaşlı, kendi kendini oyalamayı bilen Oğlak evlatları birazcık da çekingendirler. Kitap okumaya heveslidirler.

Bebek ve Çocuk Burçlarının Kişilik Özellikleri
Bebek ve Çocuk Burçlarının Kişilik Özellikleri

Kova Burcu Evlatları: Akıllı, yetenekli, meraklı çocuklardır. Elektronik ilgilerini çekmektedir. Değişik düşünüş tarzları ile dikkat çekerler.

Balık Burcu Evlatları: Okumayı ve hikayeler dinlemeyi severler. Duygusal, sevecen ve sorumluluk sahibi Balık evlatlarının aile bağları da oldukça güçlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir