Astral Seyahat Nedir ve Faydaları ?

Astral Gezi Nedir? Bilgili olarak meydana getirilen bir gövde transferidir. İnsanın fizyolojik bedeninden başka bir fazlaca enerji bedeni vardır. Aura gövde, Astral Gövde bu bedenlerden bazılarıdır. Bu gezi de şahıs, fizyolojik bedeninden Astral bedenine geçiş yapar. Bu sayede fizyolojik bedeniyle yapamayacağı bir fazlaca şeyi yapabilir. Değişik galaksileri gezebilir ve değişik boyutlara geçiş yapabilir.  O boyutlarda yaşayan varlıkları görebilir hatta onlarla iletişime bile geçebilir. Astral gezi her insanoğlunun yapabileceği bir şeydir. Doğuştan insana verilen yiyecek, içme yetisi şeklinde bir yetidir. Fakat süre geçtikçe kullanılmadığı için körelir. Uzun çalışmalarla yine o kabiliyetinizi kullanabilirsiniz ve astral gövdeinize geçiş yapabilirsiniz.

Astral gezii her insan yapabilir, kimi kişilerde bu beceri fazla körelmez o yüzden o kişiler daha fazlaca edinim yaşayabilir ve daha acele astral çıkış yapabilirler.

-AS yapmak isteyen bir kişinin kesinlikle korkmaması gerekir, bundan dolayı korku ve coşku astral çıkışı engellemiş olan en büyük etkenlerdir. Astral gezi korkulacak bir şey değildir tam tersine son aşama yararlı bir kabiliyettir. Astral gezi yapmak isteyen kişiler çoğu zaman başka varlıkları görme ihtimalinden dolayı korkarlar fakat korkmalarına gerek kalmamıştır bundan dolayı astral ortamda başka varlıkları görebilmek için astral gezi ve enerjisel açından ilerlemiş olmanız gerekir. Bu seyahate yeni başlamış bir şahıs varlıkları göremez ve onlarla iletişime geçemez. Astral seyahatte ilerlemiş bir şahıs, seyahati bir varlık çağrı olarak da kullanabilir.

-Astral gezi’in hiçbir ziyanı yoktur, yalnız astral çıkışı yaparken korkmamalısınız eğer korkarsanız ve bundan dolayı kendinizi sıkarsanız doğal olarak ki ziyan olmuş olmuş olursunuz fakat bunun haricinde başka hiçbir zarar yoktur

Astral Seyahat
Astral Gezi

-Astral gezi  hakkında malum en büyük yanlış ruhun bedenden çıkması. Astral gezi de ruh bedenden çıkmaz. Astral gezi, astral gövde ile yapılmaktadır. İnsan fizyolojik bedeninden, astral bedene geçiş yapar.

Astral Gezi Iyi mi Yapılır ?

Astral Gezi Iyi mi Yapılır ? Sorusunun net ve kati bir cevabı yoktur.  Teknikler her şahıs de aynı sonucu vermez. Astral gezi yapmak isteyen bir kişinin kendi tekniğini oluşturması ve o teknikle astral gezi hayata geçirmeye emek harcaması daha fazlaca yararlı ve etkilidir.  Her kişinin imajine kabiliyeti(hayal etme göz önünde canlandırma v.b.) ve her kişinin enerji seviyesi aynı değildir. Şahıs en fazlaca kullanılan teknikleri göz önünde bulundurup o tekniklere kendisinden bir şeyler katarak değişik  bir teknik oluşturabilir, o teknik ile astral gezi denemeleri yapabilir. Bu oluşturduğu teknik o kişinin imajine kabiliyetine uygun bir tekniktir.

Şimdi sizlere teknikleri uygulamadan ilkin dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktaları ve astral gezi için kullanılan en etkili tekniklerden bahsedeceğim. Bu teknikleri direkt olarak deneyebilirsiniz ya da yukarıda da söylediğim şeklinde o tekniği değiştirip, kendi imajine kabiliyetinize uygun bir teknik haline getirebilirsiniz.

Teknikleri uygulamadan ilkin dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktalar:

-Yanınızda ve üzerinizde elektronik bir vasıta bulundurmayın. Elektronik cihazlar enerjinizi yönlendirmenizi negatif yönde etkisinde bırakır ve başarısız olabilirsiniz. Enerjinizi boşa harcamış olmuş olursunuz.
-Kesinlikle korkmamalısınız. Korkulacak hiçbir şey olmadığını bilmelisiniz. Eğer başarırsanız fazlaca değişik ve hususi bir edinim yaşayacağınızı bilmelisiniz ve inanmalısınız.

Astral gezi denemesi yaparken vücudunuzda oluşan belirtilerden korkmamalısınız. Eğer o belirtilerden korkar ve odaklanmanızı keserseniz başarısız olmuş olursunuz ve en başa geri dönersiniz.
-Tekniği uygularken yalnız o tekniğe odaklanmalısınız.  Başka hiçbir şeyi düşünmemelisiniz, başarıya ulaşmış olup olamayacağınızı da  düşünmelisiniz. Bir tek o tekniğe odaklanmalısınız. İlk başlangıçta nefes alıp-verişinize odaklanabilirsiniz. Nefes aldığınızda gelen havasının burnunuzdan girip, vücudunuzda dolaşmasına odaklanabilirsiniz. Hiçbir şey düşünmemeye başladığınız süre tekniği uygulamaya başlayabilirsiniz.

Meditasyon yapmalısınız. Meditasyon odaklanmanızı, konsantrasyonunuzu geliştirir, vücudunuzun ve zihninizin rahatlamasını sağlar, negatif enerjiler arınmanızı sağlar. Bu sayede astral gezi de başarı oranınız pozitif yönde yönde artar, öteki yetenekleriniz pozitif yönde yönde gelişir. Gün içinde minimum 15 dakika kadar meditasyon hayata geçirmeye itina gösterin. Zaman içinde bu süreyi fazlalaştırabilirsiniz,  meditasyon psişik kabiliyetleri, zihninizde saklı olan kabiliyetleri geliştirmenizi sağlayacak en mühim etkendir, bir nevi anahtardır.

Astral gezi denemesi yapacağınız süre üzerinizde rahat giysiler olmasına itina gösterin. Ek olarak çıkış denesi yapmadan ilkin duş alın ve meditasyon yapın.

1. İp Tekniği

Huzurla uzanabileceğiniz, yatabileceğiniz sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz, içinde yatak olan bir odaya geçin ve yatağa sırt üstü uzanın. Kollarınızı vücudunuzun yanına düz bir halde uzatın. Gözlerinizi kapatın, tek bir şeye odaklanın, yukarıda yazdığım şeklinde nefes alıp verişinizi odaklanabilirsiniz yada bir nesne belirleyip onu imajine edip ona odaklanabilirsiniz.

Bir tek o nesneye odaklandığınız süre başka hiçbir şey düşünmediğiniz süre tekniği uygulamaya başlayın. Yukarıda bir ipin sarktığını hayal edin. Ve o ipten tuttuğunuz süre yavaş yavaş yukarıda çekildiğinizi imajine edin. Bir tek bu işe  tekniğe odaklanın. Başardığınız süre çıkış gerçekleştiği süre en önce bedeninizi görmüş olacaksınız, bu aşamada asla korkmamalısınız eğer korkarsanız geri dönersiniz.

2. Gerilme Tekniği

Benzer şekilde rahatsız edilmeyeceğini, sessiz bir odaya geçin ve yatağa sırt üstü uzanın, ellerinizi vücudunuz yanlarına düz bir halde uzatın.  İlk teknikte de yazdığım şeklinde gözleriniz kapatın ve tek bir şeye odaklanın, yalnız o odaklandığınız şeyi imajine edin. Başka hiçbir şeyi düşünmeyin. Düşüncelerinizi hizaya soktuğunuz süre, hiçbir şey düşünmeme aşamasına geldiğiniz süre tekniği uygulamaya başlayın. Kollarınızı ve bacakları başka insanların tuttuğunu ve çektiğini imajine edin.

Kollarınızdan ve bacaklarınızda çekerek, vücudunuzu germeye çalıştıklarını imajine edin. Onlar sizi germeye çalışırken sizde kurtulmaya çalıştığınızı imajine edin.Ve aniden vücudunuzu bıraktıklarını ve havaya fırladığınızı, çıkış aşamasını gerçekleştirdiğinizi imajine edin.

Anlattığım bu teknikler en bilindik tekniklerdir. Eğer bu teknikler size zor geliyor, imajine kabiliyetiniz yetmiyorsa, tekniği değiştirebilirsiniz ve size uygun bir hale getirebilirsiniz. Bu aşamada tamamen sizin yaratıcılığınız öne çıkıyor. Oluşturduğunuz teknik sizin imajine kabiliyetinize uygun bir teknik olacağı için başarıya ulaşmış olması ihtimaliniz fazlaca daha yüksektir.

Astral gezii başarabilmek için inanmanız, uygulamanız doğrusu harekete geçmeniz gerekir. Ek olarak odaklanmanız ve ya  korkmamanız kafi. Tertipli olarak haftada 2-3 gün  gezi denemeleri yapmış olursanız başarıya ulaşmanız, başarıya ulaşmış olmanız fazlaca daha kolaylaşır. Özetlemek gerekirse söylemek gerekirse her şey size bağlı.

Astral Gezi in Yararları Nedir?

-Normalde elde etmeniz olanaksız olan bilgiler elde edebilirsiniz.

-Hayal gücünüz normalden fazlaca gelişir.

-Değişik boyutları, galaksileri, varlıkları görebilirsiniz ve bu sayede kozmosa, hayata karşı olan bakış aşınız pozitif yönde yönde  gelişmektedir.

-Psişik yetenekleriniz ve fizyolojik yetenekleriniz gelişir.

-Farkındalığınız ve kişisel gelişiminiz artar.

-Meydana getirilen araştırmalar bakılırsa Astral gezi’in mutluluk hormonu salgılanmasını hızlandırdığı sonucu elde edilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir